Апеляційне та касаційне оскарження вироків

Top Margin

Наші нові перемоги

Top Margin

Якщо ми візьмемося за Ваше діло, ми зробимо все можливе для досягнення результату. Зрозуміло, ми будемо прагнути до того, щоб оскаржити вирок на тому етапі, коли Ви звернулися до нас, однак, якщо з об'єктивних причин це не вдасться, ми будемо послідовно оскаржувати вирок в апеляційній, касаційній інстанції і далі по можливості - в порядку нагляду, поки необхідний результат не буде отриманий.

Bottom Padding

Top Margin

Харківським апеляційним судом було залишено обвинуваченому міру покарання із застосуванням ст.69 КК України (нижче від найнижчої межі). В. якості обставин, які пом'якшують покарання було додатково визнано декілька обставин

Апеляційним судом відмовлено стороні обвинувачення в скарзі, якою останній просив вирок суду скасувати в наслідок м'якості призначеного покарання та ухвали новий, яким призначити 6 років позбавлення волі. Крім того, прокурор звернув увагу на те, що умовою застосування ст.69 КК України є наявність кількох обставин, які пом'якшують покарання, а суд першої інстанції жодної такої обставини не визнав.

Вирок суду першої інстанції був змінений, в  мотивувальній частині Вироку відповідно до ст.66 КК України в якості обставин, які пом'якшують покарання Харківським апеляційним судом було визнано: щире каяття; відшкодування шкоди, а також поведінку потерпілого. В решті вирок залишити без змін.

Bottom Padding

Bottom Margin