Захист в суді на всіх етапах кримінального провадження

Top Margin

Наші нові перемоги

Top Margin

Нестандартний підхід до кожної ситуації, повна самовіддача і високий професіоналізм наших адвокатів дозволяють нам досягати вражаючих результатів навіть тоді, коли справа здається «безперспективною». Клієнти залишаються задоволені співпрацею з нами!!

Bottom Padding

Top Margin

Обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту замість тримання під вартою

Молодому чоловіку, якій підозрюється в нападі з метою заволодіння чужим майном та інкримінується особливо тяжкий злочин за ч.3 ст.187 КК України завдяки адвокату обрано цілодобовий домашній арешт. В клопотанні прокурора про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою відмовлено.

Bottom Padding

Top Margin

Звільнення від кримінальної відповідальності із застосуванням примусових заходів виховного характеру

Неповнолітню звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення шахрайства, застосувавши заходи виховного характеру у вигляді передачі її під нагляд батька.

Bottom Padding

Top Margin

Умовний термін покарання за незаконне зберігання наркотичного засобу в особливо великих розмірах

Обвинуваченому за ч.ч.1,3 ст. 309, ч.2 ст. 310 КК України за які можливо призначення покарання до 8 років позбавлення волі, завдяки адвокату, було призначено покарання, не пов’язане з триманням під вартою.

Bottom Padding

Top Margin

Виправданий вирок по вбивству!

За обвинуваченням в скоєнні злочину передбаченого ч.1 ст. 115 КК України, молоду дівчину визнано невинуватою та виправдано у зв`язку з недоведеністю вчинення нею злочину.

Bottom Padding

Top Margin

Завдяки адвокату прокурором в судовому засіданні було змінено обвинувальний акт з особливо тяжкого на тяжкий злочин та в подальшому звільнено в залі суду.

З урахуванням досліджених в судовому засіданні доказів в їх сукупності, в ході розгляду справи не було встановлено доказів щодо наявності вини обвинуваченого за ч.5 ст.185 КК України, за ознакою вчинення крадіжки в особливо великих розмірах. В судовому засіданні прокурором було змінено обвинувачення на ч.4 ст.185 КК України. За Вироком суду призначено покарання за ч. 4 ст.185 КК України  і призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі.  Таким чином дії обвинуваченого були перекваліфіковані з особливо тяжкого злочину (до 12 років з конфіскацією майна) на тяжкий злочин. Під час розгляду справи в Апеляційному суді обвинуваченому було зараховано строк попереднього ув`язнення відповідно до ч.5 ст.72 КК України ( в редакції Закону України №838-VIII) з розрахунку 1 день попереднього ув`язнення за 2 дні позбавлення волі  та звільнено від подальшого відбування покарання, як особу яка повністю відбула призначене покарання.

Bottom Padding

Top Margin

Призначено покарання нижче від найнижчої межі, встановленої в санкції статті .

Обвинуваченого у вчиненні злочину , передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України визнано винним та призначено покарання, із урахуванням положень ст. 69 КК України (нижче від найнижчої межі, встановленої в санкції статті) у вигляді трьох років позбавлення волі.

Bottom Padding

Top Margin

З умисного вбивства на нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

Вирок суду першої інстанції. Перекваліфікація дій підсудної з ч.1 ст 115 КК України на ч.2 ст 121 КК України, а саме з умисного вбивства на нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Тобто з особливо тяжкого правопорушення на тяжке правопорушення. В подальшому засуджена бути мати можливість на застосування до неї умовно дострокового звільнення від відбування покарання після відбуття двох третин строку покарання, або амністії.

Bottom Padding

Bottom Margin